Jak działamy? - krok po kroku...

01. Etapy realizacji

  1. Skontaktuj się z nami, a od razu poznasz koszty inwestycji, harmonogram działania i umówisz się na spotkanie ze specjalistą.

  2. Przygotowujemy dla Ciebie dokumenty potrzebne do ubiegania się o dotacje i prowadzimy przez cały proces.

  3. Jeśli jesteś gotowy, nasi instalatorzy rozpoczynają prace, które zajmują zwykle od dwóch dni do tygodnia.

02. Jakość i profesjonalizm

Zaufały nam już dziesiątki klientów. Dzięki różnorodności realizacji, mogliśmy zaprezentować nowatorskie i zaawansowane technicznie rozwiązania, a nasze działania cechował najwyższy profesjonalizm, szybkość wykonania oraz przystępne ceny.

03. Instalacja systemów solarnych

Mamy ponad 6-letnie doświadczenie w wykonywaniu instalacji solarnych oraz wykwalifikowaną kadrę inżynierów, którzy w każdej chwili służą pomocą.

Oferta Suntime zawsze obejmuje pełen zakres prac montażowych instalacji solarnej wraz z przyłączeniem do już istniejącej instalacji c.w.u. i/lub c.o. W zakres prac wchodzą również elementy instalacji, które nie znajdują się w standardowych pakietach producentów instalacji solarnych, tj. m.in.: separator mikropęcherzy powietrza, zawór mieszający do c.w.u. zapobiegający oparzeniom i inne. Wszystko zależy jedynie od zapotrzebowania klienta. W projektowanych systemach stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, stosujemy pełen asortyment urządzeń i sprzętów oferowanych na rynku. Pomagamy również i załatwiamy wszelkie formalności związane z uzyskaniem dotacji.

Montaż w domu jednorodzinnym pełnej instalacji solarnej wraz z przeróbkami hydraulicznymi zajmuje około 3 dni roboczych.

W swojej historii firma Suntime zrealizowała już dziesiątki instalacji solarnych, grzewczych oraz wodno-kanalizacyjnych. Przykładamy wszelkich starań, aby wykonywać prace w sposób fachowy i estetyczny. Wybrane z nich można zobaczyć w zakładce realizacje.

Masz pytanie?

ul. Łobzowska 10
31-140 Kraków
tel: 12 357 89 70
mail: biuro@suntime.pl