Kilka słów o nas - poznajmy się

01. Jak zaczynaliśmy?

Firma Suntime została założona przez grupę doktorantów Wydziału Energetyki i Paliw Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W ciągu 7 lat działalności wykonaliśmy dziesiątki instalacji, wytyczając nowe kierunki rozwoju technologii ochronnych i solarnych oraz rozszerzając ofertę o innowacyjne rozwiązania w tej dziedzinie.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy rolety ochronne dla kolektorów słonecznych, niedrogie i nowoczesne kolektory słoneczne płaskie, jak i próżniowe, panele fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Oferujemy nie tylko najwyższej jakości produkty, ale także fachową obsługę i szybki montaż. Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie, dlatego zapewniamy najwyższej jakości kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji – od projektu, aż po samo użytkowanie instalacji.

Dzięki naszej wiedzy jesteśmy w stanie zastosować innowacyjne rozwiązania, które zoptymalizują działanie instalacji, co przełoży się na jej żywotność oraz większe oszczędności.

02. Mariaż z Hemms

W 2012 roku firma Suntime została częścią Hemms sp. z o.o. Zaowocowało to rozszerzeniem oferty firmy o instalacje inteligentnego budynku. Dzięki naszemu systemowi automatyka budynku przestała być produktem skomplikowanym i drogim, a intuicyjna aplikacja na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) pozwala cieszyć się zaletami systemu na każdym kroku jego użytkowania. Inteligentny dom to komfort, oszczędności i bezpieczeństwo.

Osoby zainteresowane automatyką budynkową, instalacjami inteligentnego domu zapraszamy na stronę firmy Hemms. Poprzez naszą pracę, staramy się poprawić jakość życia obecnych i przyszłych pokoleń. Gwarantujemy najwyższej klasy produkty oraz profesjonalną obsługę.

Masz pytanie?

ul. Podole 60
30-394 Kraków
tel: 12 357 89 70
mail: biuro@suntime.pl